Czasami trzeba zrobić porządki, przewietrzyć i zmienić zasłony. Dlatego nowy sezon wydawniczy GAD Records rozpoczynamy razem z nową stronę internetową.

Jest prościej, bardziej przejrzyście, znowu działają jak trzeba odsłuchy fragmentów płyt. Przywróciliśmy także dział zapowiedzi, o który pytało tak wiele osób. Kolejnym przystankiem tego internetowego liftingu będzie nowa wersja Kultowych Nagrań (tak, będą Paczkomaty!). Ale to za chwilę – póki co ruszamy z nową energią i taką liczbą nowych płyt, która nas samych zaskakuje. Będzie trochę winyli oraz dużo CD – obok tradycyjnej porcji reedycji i nieznanych wcześniej archiwaliów, a także kontynuacji naszych serii wydawniczych (reedycje Władysława Komendarka, Jazz Q, Jerzego Miliana czy wydawnictwa z muzyką filmową) przygotowujemy również kilka zaskakujących (także nas samych) kompilacji. Pierwsza już w październiku!

Zapraszamy także do odwiedzania naszego Facebooka, Instagrama oraz (jeśli jeszcze tego nie zrobiliście) zapisania się poniżej na nasz newsletter, co w wypadku niektórych (szczególnie winylowych) tytułów jest najpewniejszą opcją, by je zdobyć!

To co, zaczynamy?