Po dłuższej przerwie do katalogu wraca jedna z najważniejszych płyt, jakie dane nam było wydać. “Sonda” w wersji CD znowu dostępna. Z drobną zmianą.

Wydana oryginalnie w 2013 roku kompilacja zrobiła spora zamieszanie na naszym archiwalnym rynku. Pierwszy nakład zniknął błyskawicznie, jeszcze szybciej edycja winylowa. Od minionego piątku “Sonda. Muzyka z programu telewizyjnego” jest ponownie dostępna w formacie CD – m.in. w naszym sklepie (do kupienia tutaj). To dokładnie ten sam materiał co na pierwotnym wydaniu, ta sama zawartość książeczki. Różnicę można znaleźć na trayu – w miejsce znaczku “drugie wydanie” znanego z poprzedniego nakładu pojawiło się logo GAD Records z okazji dziesięciolecia naszej firmy. To samo logo pojawi się także na reedycji “Sondy 2”, która powróci wiosną 2019 roku.

A skoro świętujemy dziesięć lat GAD Records, to pomyśleliśmy że warto byłoby także zająć się tymi, którzy nie załapali się na edycję winylową “Sondy” i nie chcieliby płacić absurdalnych cen na Allegro czy Discogs. Ten jeden, ostatni raz. Szczegóły po Nowym Roku.

Sonda. Muzyka z programu TV (CD)