Kilka informacji na temat wyczekiwanego wznowienia Sondy na LP:

1. W miniony poniedziałek ruszył tradycyjny pre-order dla prenumeratorów newslettera (warto prenumerować!). Większość z tych zamówień już wysłana lub spakowana i czeka na wysyłkę. Było tego naprawdę dużo, dlatego przepraszamy za obsuwy (oraz brak aktualizacji statusów zamówień – najpierw pakujemy, potem oznaczamy).
2. Reszta tego, co się nie sprzedało (i czarne, i kolorowe) pojawi się w naszym sklepie o 9 rano w poniedziałek. Wiemy, miał być piątek, ale potrzebujemy jeszcze chwilę na przeliczenie i sprawdzenie wszystkich źle klikniętych czy niedokończonych zamówień, żeby dostępne ilości płyt były realne i jak największe.
3. Dla naziemnych sklepów, które z nami współpracują zrobiliśmy edycje specjalną, w innych kolorkach. Trafiła / trafi ona do Komis Płytowy Katowice, warszawskich Asfalt Shop i Płyty Gramofonoweoraz krakowskiego Record Dillaz. Prawdopodobnie znajdzie się jeszcze w jednym czy dwóch sklepach – damy znać w poniedziałek gdzie.

Przepraszamy również za utrudniony kontakt w ostatnich dniach – paczki, wysyłki, płyty “Sondy” niemal 24/7. Wracamy do normalnego funkcjonowania w poniedziałek.