Mistrz syntezatorowych szaleństw zagra w listopadzie w Warszawie i Poznaniu. Opowie także słuchaczom Radia Poznań o swoich płytach – już dzisiaj!

11 listopada o 23:00 na antenie Radia Poznań będzie można posłuchać godzinnej audycji Arkadiusza Kozłowskiego „Osobny świat Władysława Komendarka”, w której obok opowieści artysty pojawią się fragmenty wznowionych niedawno płyt „Hibernacja nr 1” i „Fruwająca lalka”.

W kolejny weekend Komendarek pojawi się na targach Audio Video Show 2017 w Warszawie w dniach 17-19 listopada. Półgodzinne występy odbędą się przed salami Arkadia I, Arkadia II, Arkadia III w hotelu Sobieskim w piątek o godzinie 18:00, w sobotę o godzinie 18:00 i w niedzielę o godzinie 11:30. Dodatkowo dla miłośników twórczości Władysława Komendarka zapraszamy na koncert w piątek i w sobotę pod koniec dni wystawowych, tuż przed godziną 20:00. Bilety kosztują 30 zł. Więcej informacji na stronie wydarzenia na Facebooku.

22 listopada artysta pojawi się w klubie Tama w Poznaniu, gdzie zagra z okazji wydania reedycji płyt „Hibernacja nr 1” i „Fruwająca lalka”. Występy oraz spotkanie poprzedzi przedpremierowy pokaz filmu Elektro_sonda, opowiadającego historię chłopca, który dzięki okularom VR przemieszcza się po światach muzyki elektronicznej. W wyniku swoich wirtualnych podróży bohater spotyka znanych polskich twórców muzyki spod znaku electro – w tym Władysława Komendarka! Bilety: 10 zł (studenci, przedsprzedaż oraz lista FB) / 20 PLN (pozostali na wejściu). Wydarzenie na Facebooku tutaj.

My do muzyki Władysława Komendarka wrócimy w 2018 roku. W przygotowaniu m.in. reedycja koncertowego albumu „Powrót z materii międzygwiazdowej”, dostępnego dotąd wyłącznie na kasecie.

Foto: Marek J. Śmietański / facebook.com/Komendarek

Komendarek (fot. Marek J. Śmietański)