11 grudnia 2015 roku ukazała się płyta z muzyką z serialu „07 zgłoś się”. Dokładnie pięć lat później wydawnictwo powraca w odświeżonej formie.

Choć na przeróżnych składankach można znaleźć tytułową balladę z serialu, a niekiedy także muzykę z jego czołówki, to nigdy wcześniej na płycie nie ukazały się inne kompozycje Włodzimierza Korcza napisane do serialu Krzysztofa Szmagiera. A to przecież istna kopalnia finezyjnych, zaskakujących tematów, ilustrujących pościgi samochodów, sceny zabójstw i kolacje w Victorii. Włodzimierz Korcz z pomocą czołówki warszawskich muzyków sesyjnych łączy swobodę w pisaniu pięknych melodii z doskonałym budowaniem napięcia i solidną porcją groove’ów. W efekcie mamy jedną z najlepszych kryminalnych ścieżek dźwiękowych jaka powstała w Polsce. Panie wybierają panów, panów wybiera milicja.

Materiał, który ukazał się pięć lat temu na płycie CD i winylu powraca w nowej wersji. Delikatnie zmieniliśmy okładkę i poprawiliśmy nieco mastering. Znaleźliśmy też trzy niepublikowane tematy, którymi udało się uzupełnić tą nową edycję. Treść książeczki i podstawowa zawartość płyty pozostaje bez zmian. To wciąż wydawnictwo, na które warto skierować ócz swych błękity. Można już zamawiać w naszym sklepie.

Uprzedzając pytania – tak, będzie też nowa edycja winylowa. Ukaże się na wiosnę 2021 roku.

A przy okazji – zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu, gdzie do 11 grudnia trwa kolejne porządkowanie naszych magazynów. Płyty od 5 zł!