Holenderski internetowy magazyn poświęcony rockowi progresywnemu, DPRP, przygotował specjalną edycję z okazji reedycji płyt Chandelier.

Pod tym adresem znajdziecie krótki wywiad z zespołem, w którym basista grupy, Christoph Tiber, wspomina okres działalności grupy z wdzięcznością i nostalgią. Możliwość tworzenia muzyki z myślącymi podobnie osobami, nagrywania wspólnych płyt i grania w takich miejscach jak Paryż czy Tivoli w Utrechcie – to była duża radość dla małego zespołu z małego miasta, jakim jest niemieckie Neuss. Teraz zrobilibyśmy pewnie wiele rzeczy inaczej (…), ale jestem szczęśliwy jak to wszystko się poukładało.

Wywiadowi towarzyszą recenzje obu płyt. W dziesięciostopniowej skali „Pure” otrzymało 8,5, a „Facing Gravity” aż 9,5 punktu oraz określenie mianem heart-warming, miraculously fulfilling re-release!

W przygotowaniu trzeci album zespołu, „Timecode”. Miał się ukazać teraz, w okolicach lutego, ale będzie chwilę później – ale za to z dodatkowym CD pełnym niepublikowanych nagrań z całej działalności zespołu, a także… kilkoma nowymi dźwiękami!