Zdarzało nam się w minionych latach ogłaszać, że przez krótką chwilę nie wysyłamy nowych zamówień w naszym sklepie – bo urlop. W tym roku stało się podobnie, ale z zupełnie innych powodów.

Ulica na której się znajdujemy jest remontowana. Tak długo, że zdążyliśmy się do tego przyzwyczaić i radośnie skakać po błotnych kałużach niczym Stefan Karwowski. Brakowało nam nieco pani Zosi, ale mieliśmy za to Maliniaków pod dostatkiem. Tak czy inaczej – remont wszedł właśnie w fazę, która nam przez najbliższe dni skutecznie utrudni bądź uniemożliwi wysyłanie paczek. Do piątku sytuacja powinna wrócić do normy, a my razem z nią.

Dlatego wszystkich, którzy właśnie czekają żebyśmy je spakowali najmocniej przepraszamy, a pozostałych zachęcamy i do składania zamówień, i uzbrojenia się w cierpliwość. Jednym i drugim proponujemy kod rabatowy JAKKOCHATOPOCZEKA do wykorzystania do końca wakacji.

Plusem (oprócz pięknej ulicy rzecz jasna) niech będzie to, że poświęcamy ten czas na magazynowe porządki (na innej ulicy) i znajdujemy takie cuda, że na pewno się ucieszycie. Trochę nam się plan przesunął i będą dostępne dopiero pod koniec lipca (równo z CD Cytrusa), ale znajdziecie wśród nich i wyprzedane CD, i wyprzedane LP, i test pressy, i unikatowe materiały z produkcji okładek… Mamy tego zdecydowanie za dużo i z radością się podzielimy. (Nie, nie rezerwujemy nic, bo nawet sami nie wiemy jeszcze co się znajdzie).

A po wakacjach? Orkiestra filmowa, orkiestra radiowa, słuchowisko, elektronika, fusion, a nawet folk.