Kochani!

Mamy nadzieję, że wszyscy bezpiecznie zostajecie w domu lub spacerujecie z zachowaniem odstępu po lasach. Dziś szybka informacja techniczna: wysyłki Pocztą Polską (z wyjątkiem części zagranicznych, tam gdzie to jeszcze zablokowane) idą bez przeszkód. Gorzej z paczkomatami – nadanie przez paczkomat niewykonalne (tak zapchane), lokalne POP zamknięte, a kurier odbierający paczki jedzie do nas chyba samochodem gorszym od tych na ilustracji, bo od zeszłego tygodnia nie potrafi dojechać (choć zdążył oznaczyć w systemie, że już u nas był, taki zdolny 😉 ) Krzyczymy, protestujemy, ale widać że system się lekko poddusza.

Dlatego przepraszamy wszystkich, którzy czekają na paczki i prosimy jeszcze o chwilę cierpliwości. Wszystko wskazuje, że nas lokalny POP wróci do akcji w połowie tygodnia i jeszcze będzie przepięknie.

Szczególnie, że w przygotowaniu big-bandowe szaleństwa, progresywny funk, industrial, soczysty jazz-rock, a jak dobrze pójdzie, to i wakacyjny folk-rock. I reedycje o które pytacie. I reedycje o które nie wiecie jeszcze, że powinniście spytać