AKTUALIZACJA (2.12): Działamy na pełnych obrotach!

AKTUALIZACJA (23.11): Wysyłamy. Nie w takim tempie, w jakim powinniśmy, ale powoli nadrabiamy zaległości. Jeszcze tydzień takich zawirowań i powinno być znacznie lepiej. Dziękujemy za cierpliwość. Jesteście jedyni i najlepsi!

Drodzy!

Sytuacja pandemiczna dotąd nas zbytnio nie dotykała, ale właśnie zaczęła – nasz dział wysyłek wylądował właśnie na kwarantannie. W dużym skrócie oznacza to tyle, że o ile możemy robić zdalnie kolejne płyty czy przyjmować zamówienia, to nie możemy ich fizycznie wysłać. Logistyka i lokalizacja nas pokonały. Moment jest najgorszy z możliwych: zaraz ukazują się „Czterej pancerni…”, „Parada oszustów” i kolejne reedycje SBB. Zamówienia, które złożyliście będą musiały prawdopodobnie poczekać kilka dni na realizację. Nie jesteśmy w stanie w tej chwili powiedzieć ile dokładnie – pracujemy nad alternatywnym rozwiązaniem, które pomoże nam uporać się za wczasu z tym problemem. Reasumując: jest źle, ale mamy nadzieję że gorzej już nie będzie.

Z góry przepraszamy Was za jakiekolwiek opóźnienia w wysyłkach i obiecujemy informować na bieżąco o wszystkich zmianach, szczegółach i konkretach. Przewidujemy, że do końca listopada sytuacja może być – ogólnie mówiąc – dynamiczna. I dziękujemy, że jesteście z nami w lepszych i gorszych chwilach.Dzięki temu, że zamawiacie nasze płyty, możemy robić kolejne. I bardzo nas to cieszy, bo ciekawych materiałów nie ubywa. Wręcz przeciwnie. W ramach przeprosin za te nieuchronne obsuwy – obiecujemy wznowić „07 zgłoś się”, kontynuować „Ze szpulowca bigbitowca”, odkryć kilka kolejnych archiwaliów SBB i w ramach realizacji planu wydać pięć soundtracków do czerwca 2021 r. Albo nawet sześć.

GAD-y