Dziś premiera nowych CD w katalogu GAD Records!

Zapraszamy serdecznie do sprawdzenia trzech nowych płyt w naszym katalogu. Spisek przypadnie do gustu fanom funku i soulu, ale to także pozycja obowiązkowa dla prawdziwych fanów Budki Suflera (w nagraniach udział wzięli Krzysztof Cugowski i Mietek Jurecki). “Soundtracks” Zbigniewa Górnego to zbiór ocalałych nagrań z takich kultowych filmów jak “Karate po polsku” czy “Prywatne śledztwo”. Niemal 80 minut muzyki! I wreszcie “Chmura nad miastem” Marka Ałaszewskiego i zespołu Klan to zbiór nagrań z lat 1972-94, w większości niepublikowanych. Cały dochód z płyty przeznaczony na rehabilitację artysty.

Z okazji tych trzech premiera wysłaliśmy do Was newsletter. Dwa poprzednie nie dotarły do wszystkich zainteresowanych – nie z naszej winy, ale też nam się to nie podoba. Pracujemy nad rozwiązaniem tego problemu. Jak na razie wygląda na to, że problem dotyczy poczty wysyłanej na adresy e-mailowe w domenach wp.pl i o2.pl. Zobaczymy jak poradzi sobie dzisiejszy newsletter i postaramy się dopilnować, żeby z kolejnym nie było już takich kłopotów. Jeśli nie otrzymacie go w najbliższych dniach – będziemy wdzięczni za sygnał mailowy w tej sprawie. Tym bardziej że ten kolejny, w przyszłym tygodniu, zapowie ostatnie tegoroczne wydawnictwo GAD Records, czyli…

winylową edycję “Zjednoczonych sił natury” grupy Mech. Komplet radiowych nagrań z 1980 roku po raz pierwszy na czarnym krążku. 500 sztuk, z czego 150 na czarno-białym winylu. To już za chwilę!