Już jutro jeden z głównych punktów chorzowskiego Vinyl Festivalu: Wielka Giełda Płyt. Oprócz licznych jak zawsze wystawców z całego kraju pojawi się też analogowe AC Records oraz – jak przed rokiem – GAD.

Zapraszamy serdecznie! Będziemy mieli nasz kompletny katalog na CD, kilka znalezisk z archiwum (ktoś szuka “Na kosmodromie”?), ostatnią gadową slipmatę na Ziemi, outlet w absurdalnie niskich cenach, backstage passy z akcji “Chorzów gra Miliana”, a także absolutnie ostatnie egzemplarze unikatowej, sklepowej wersji repressu Sondy na winylu.

Widzimy się w Sztygarce o godzinie 10:00 i jesteśmy do 16:00. A popołudniu zachęcamy do pozostania w Sztygarce, bo czeka Was tam winylowe szaleństwo z festiwalem Woodstock w tle. O 16:30 wernisaż wystawy Adama Lempy “Portrety muzyków”, o 17:00 sympozjum “Zanim zwiędną kwiaty, czyli… pół wieku po Woodstock”, o 18:30 prezentacja kultowych gitar z kolekcji Wojciecha Łukawskiego, od 18:00 plenerowa scena muzyczna (zagrają Mikrokosmos, Heart Hunters, Highfive). Będzie też pokaz słynnego dokumentu o festiwalu Woodstock oraz loty balonem, z gramofonem i odsłuchem płyt winylowych z panoramą Chorzowa w tle!